Магній — мінерал, введений у формулу в біоактивній формі, відіграє важливу роль в обмінних процесах шкіри.
Макадамія (австралійський горіх) — плоди містять ефірну олію, насичену вітамінами групи В і РР. Легко поглинається шкірою, пом’якшує та добре живить її. Використовується в декоративній косметиці, а також в кремах, особливо для догляду за сухою та в’янучою шкірою.
Мальва — має зволожуючий ефект.
Мигдаль — самий елітний і шановний в світі горіх. Мигдалева олія – рослинна олія, одержувана холодним пресуванням мигдаля звичайного. Це безбарвна рідина з приємним смаком. Має високу концентрацію фітостеролу і токостеролу (вітаміну Е). Мигдалева олія регулює проникність епідермального бар'єру, ліпідний і водний баланс шкіри, активізує процес регенерації клітин. Є ідеальним масажним засобом, застосовується самостійно і в поєднанні з іншими оліями, зокрема, для лікування целюліту. Мигдалева олія вводиться до складу живильного і зволожуючого молочка для тіла, нічних кремів для обличчя, засобів для шиї і декольте, кремів для рук.
Ментол — тонізуюча активна речовина з м'яти, охолоджує шкіру.
Метилбензоат — рідина із сильним квітково-фруктовим запахом з нотами іланг-ілангу, туберози. Міститься в ефірних оліях іланг-ілангу, туберози та ін. Використовується в парфумерних композиціях.
Метилпарабен — метиловий ефір морд-оксибензойної кислоти. Консервант і антисептик.
Мідь — мінерал, введений у формулу в біоактивній формі, захищає від вільних радикалів, захищає колагенові волокна від руйнування.
Мікрокристали оксиду алюмінію — найдрібніші частинки порошку оксиду алюмінію. М'яко і ніжно прибирають клітини верхнього шару шкіри (епідермісу), що омертвіли, додаючи шкірі ідеальної гладкості.
Мікрокристалічний віск — синтетичний віск. Використовується в твердих формах декоративної косметики (олівці), манікюрних емалях.
Молочна кислота — добувається з кислого молока, має пом'якшувальні та зволожуючі властивості. Створює на шкірі слабокисле середовище, захищаючи від інфекційного впливу.
М'ята перцева — покращує кровообіг і розігріває шкіру.
Некомедогенний препарат — “комедо” – ця інша назва вугра з чорною головкою, тому “некомедогенний” означає, що даний препарат пройшов перевірку на відсутність в ньому інгредієнтів, здатних забити фолікули і тим самим спровокувати виникнення вугрів або прищів. Такі засоби дуже корисні для жирної шкіри.
|